U petak, 17. ožujka naš dječji vrtić proslavio je Dan očeva koji se obilježava na svetkovinu Svetog Josipa, zaštitnika očeva. Djeca su u odgojnim skupinama razgovarala o ulozi oca u obitelji, kako vole provoditi vrijeme s ocem i u čemu je njihov tata najbolji! Zajedno s odgojiteljicama izradila su čestitke i medalje za tate.

Također, sve vrtićne skupine su zajedno sa svojim odgojiteljicama održale natjecanje u sportskim igrama. Djeca i očevi su taj dan provela u igri i veselju na obostrano zadovoljstvo. Zahvaljujemo svim očevima koji su se odazvali i taj dan učinili posebnim!

“Tate su najobičniji muškarci koje je ljubav pretvorila u superheroje, avanturiste, pričatelje priča i najbolje pjevače.” (P. Brown)