U ljetnim mjesecima (srpnju i kolovozu) rad dječjeg vrtića se organizira sukladno potrebama roditelja za boravkom djece u vrtiću. Takva ljetna organizacija rada ima svoje specifičnosti te se razlikuje od onoga na što su djeca i roditelji navikli tijekom većeg dijela pedagoške godine. U ljetnim mjesecima često dolazi do promjene prostora i odgojitelja što kod pojedine djece može izazvati negodovanje i frustraciju. Naime, ovo razdoblje se može usporediti s procesom prilagodbe jer djeca nerijetko borave u novom prostoru, okružena novim i nepoznatim prijateljima te odgojiteljima koji nisu njihovi matični. Sve to za dijete može biti stresno i zato je važna kvalitetna priprema djeteta za novu situaciju.

Ljetna organizacija rada u Dječjem vrtiću „Carić“ započinje od 3. srpnja 2023. i traje do 31. kolovoza 2023. godine.

Djeca će tijekom srpnja i kolovoza biti raspoređena na sljedeći način:

JASLIČNE SKUPINE:

• SOBA DNEVNOG BORAVKA ODGOJNE SKUPINE „GAUNIĆI“ (Pčelice i Leptirići)
  • SOBA DNEVNOG BORAVKA ODGOJNE SKUPINE „TIĆI“ (Zvjezdice i Pužići)

VRTIĆNE SKUPINE:

• SOBA DNEVNOG BORAVKA ODGOJNE SKUPINE „BUBAMARE“ (Gaunići i Tići)
  • SOBA DNEVNOG BORAVKA ODGOJNE SKUPINE „RIBICE“ (Ribice i Bubamare)

NAPOMENA: Moguće su izmjene rasporeda boravka tijekom ljeta, ovisno o broju djece. O eventualnim promjenama bit ćete pravovremeno obavješteni od strane odgojitelja.