🌟Projekt “Škole za Afriku” 🤎

🤎 Naš Dječji vrtić „Carić“ i ove pedagoške godine uključio se u UNICEF-ov projekt „Škole za Afriku“ – za bolju budućnost djece Afrike, pomoć u prikupljanju sredstava za djecu Etiopije.

Projekt obuhvaća odgojno-obrazovne, te humanitarne aktivnosti. Provedba humanitarne aktivnosti sakupljanja sredstava za pomoć djeci, u našem vrtiću organiziramo humanitarni sajam rukotvorina i ukrasa te različitih drugih predmeta koje su izradila djeca sa svojim odgojiteljima. Kroz odgojno-obrazovne aktivnosti, cilj je upoznati djecu s karakteristikama Afrike, približiti život djece i ljudi u Africi. Kroz aktivnosti o Africi djeca su upoznala biljni i životinjski svijet, te razvijala kreativnost i inovativnost putem likovnih aktivnosti: izrada nakita, dalekozora, afričkih životinja🌴🦒🦁..

🌟 Odgojiteljice: Milica i Minea